Розповімо детальніше

+380 (44) 359-07-79

Рішення і продукти Cubro

Компанія Cubro Network Visibility — один із провідних виробників пристроїв доступу до мережевого трафіку для інтелектуальних систем мережевого моніторингу. Вона випускає брокери мережевих пакетів Packetmaster і Sessionmaster, різноманітні відгалужувачі і мережеві пристрої фізичного рівня, в тому числі обхідні комутатори й регенератори оптичного сигналу, під торговою маркою CUBRO.

Відгалужувачі CUBRO пропускають і копіюють потоки трафіку інтенсивністю до 100 Гбіт/с. Брокери мережевих пакетів CUBRO також підтримують швидкість передачі до 100 Гбіт/с, агрегують, фільтрують, модифікують трафік, забезпечують його передачу по тунелях і виконують балансування навантаження на засоби моніторингу. У моделях брокерів Sessionmaster фільтрація трафіку і балансування навантаження здійснюються на всіх рівнях моделі OSI.

Обладнання CUBRO можна використовувати для контролю трафіку віртуалізованих середовищ, організації мереж SDN, забезпечення інформаційної безпеки мереж, здійснення моніторингу та легального перехоплення трафіку. Серед покупців продукції CUBRО – великі оператори зв'язку та промислові підприємства.

Компанія Cubro Network Visibility прагне розробляти і виробляти максимально просту, надійну, гнучку і економічно ефективну продукцію з найкращим на ринку співвідношенням ціна/продуктивність.

Простота, надійність, гнучкість і економічна ефективність пристроїв доступу до мережевого трафіку вкрай важливі, оскільки:

  • системи моніторингу дуже непрості і не варто ускладнювати їх понад необхідне;
  • системи моніторингу дуже чутливі до несправностей в роботі своїх компонентів і не слід створювати ще одну потенційну точку відмови в даній системі;
  • планування систем моніторингу - дуже непростий процес, і навіть при найкращому плануванні є велика ймовірність випустити з уваги якусь важливу деталь, але гнучкість рішення щодо доступу до мережевого трафіку в багатьох випадках допоможе компенсувати помилки планування;
  • системи моніторингу обходяться недешево з точки зору капітальних і поточних витрат; інтелектуальна система доступу до мережевого трафіку допомагає значно знизити сукупну вартість володіння (TCO) системою моніторингу.

Новини та заходи