Компанія Allot оголосила про те, що Tier 1 European Communications Group, підписали угоду з Allot, щоб їх операційні підрозділи могли пропонувати послуги кібербезпеки своїм споживачам та клієнтам з малого і середнього бізнесу (SMB) на основі рішень Allot HomeSecure, Allot BusinessSecure і додатків безпеки для кінцевих точок.

Взаємодія між Allot і Tier 1 European Communications Group заснована на регулярній щомісячній оплаті, що розраховується на основі фактичної кількості передплатників, які використовують рішення для кібербезпеки.

Allot HomeSecure забезпечує безпеку для домашнього IoT і розумних пристроїв, підключених до домашньої мережі. Він інтегрується в існуючий домашній маршрутизатор з додаванням тонкого програмного клієнта, який забезпечує видимість домашньої мережі, кібербезпеку та батьківський контроль без необхідності будь-якої конфігурації з боку споживача.

Allot HomeSecure використовує Штучний Інтелект для ідентифікації та профілювання підключених домашніх пристроїв, а також для виявлення аномальногї поведінки пристроїв і прийняття відповідних заходів.

Allot BusinessSecure забезпечує безпеку пристроїв, підключених до корпоративної мережі, включаючи IoT і розумні пристрої. Він забезпечує видимість мережі, кібербезпеку та контроль контенту. Рішення також захищає сам маршрутизатор від вразливостей системи безпеки, використовуючи примусову надійність пароля, аналіз і захист портів, а також засоби контролю від несанкціонованого доступу.

«Ми з нетерпінням чекаємо встановлення міцних партнерських відносин з комунікаційною групою і готові надавати їй підтримку на протязі всього часу, ділячись своїм досвідом у наданні та продажу послуг безпеки споживачам та клієнтам малого та середнього бізнесу», - сказав Ассаф Еял, старший віце-президент із міжнародних продажів компанії Allot.

Кожен операційний підрозділ в групі може самостійно прийняти рішення про запуск сервісів кібербезпеки на основі рішень Allot Secure. Початковий запуск буде в одному з оперативних підрозділів ЄС.