Агентство буде використовувати рішення Allot для управління величезним обсягом трафіку з декількох центрів обробки даних.

Компанія Allot оголосила про те, що Tier 1 European Communications Group, підписали угоду з Allot, щоб їх операційні підрозділи могли пропонувати послуги кібербезпеки своїм споживачам та клієнтам з малого і середнього бізнесу (SMB) на основі рішень Allot HomeSecure, Allot BusinessSecure і додатків безпеки для кінцевих точок.

Рішення для кібербезпеки Allot NetworkSecure, яке не потребує втручання клієнта, захистило клієнтів від підключення до серверів Flubot більше 140 мільйонів разів в Європі.

Компанія Allot стала переможцем в престижному рейтингу Global InfoSec Awards 2021 на RSAC2021, в категорії Рішення нового покоління  як послуга (CaaS) в галузі кібербезпеки.

Компанія Allot стала переможцем Cybersecurity Excellence Award 2021 номінації «Перевага в галузі кібербезпеки 2021» в категорії «Керована служба безпеки».

«Можливість вирішувати безліч завдань за допомогою уніфікованого рішення Allot DDoS Secure значно спростила інтеграцію та управління мережею», - директор із мережевої інфраструктури Міністерства освіти.