Рішення для кібербезпеки Allot NetworkSecure, яке не потребує втручання клієнта, захистило клієнтів від підключення до серверів Flubot більше 140 мільйонів разів в Європі.

Allot Communications - провідний світовий постачальник інноваційних рішень мережевої розвідки та безпеки як сервісу (SECaaS) для постачальників послуг зв'язку (CSP) та підприємств, оголосив про успішне використання рішення NetworkSecure для кібербезпеки, яке заблокувало більше 140 мільйонів спроб підключення до серверів управління та контролю (C&C), що використовуються банківським трояном Flubot в Європі за тримісячний період з березня по травень 2021 року.

Flubot - це банківський троянець, який швидко поширюється по Європі і може незабаром з’явитися в інших країнах. Атака локалізована для кожної країни, імітує програми для локальної доставки, які виглядають та працюють як справжні програми. Після зараження телефону троянець збирає інформацію про те, якими банківськими та платіжними програмами користується власник, а потім надсилає ці дані на сервер управління та контролю (C&C), керований кіберзлочинцями. Наступного разу, коли користувач намагається використати одну з цих програм, сервер C&C надсилає накладення, яке точно імітує сторінку входу реального додату. Він перехоплює облікові дані користувача та надсилає їх кіберзлочинцям.

Рішення Allot NetworkSecure, що розгорнуте в мережі мобільного оператора, успішно запобігає та пом'якшує шкоду, заподіяну Flubot та іншим шкідливим програмним забезпеченням, блокуючи спроби підключення до сервера C&C, тим самим забезпечуючи безпеку пристроїв або банківських рахунків абонентів, не вимагаючи завантаження або встановлення будь-яких програм для безпеки..

NetworkSecure - це мережева платформа послуг з кібербезпеки, яка пропонує бездоганну роботу без необхідності втручання для клієнтів і не вимагає встановлення додаткових програм кінцевим замовником.

Завдяки NetworkSecure постачальник послуг може запропонувати своїм клієнтам захист від загроз кібербезпеки, включаючи шкідливе програмне забезпечення, віруси, фішинг та програми-здирники. Простий у використанні інтерфейс забезпечує фірмові попередження та звіти, які допомагають зміцнити лояльність до бренду.

NetworkSecure - лідер зростаючої категорії мережевої кібербезпеки для масового ринку, що захищає більше 20 мільйонів мобільних користувачів по всьому світу. Allot повідомляє, що деякі постачальники послуг досягли рівня впровадження до 50% абонентських послуг на основі NetworkSecure.

«Щоб запобігати Flubot, деякі постачальники послуг просто попереджають клієнтів, щоб вони не переходили за підозрілими посиланнями. Але оператори зв’язку та постачальники послуг, які розгорнули NetworkSecure, можуть сказати передплатникам, що вони з самого початку не піддавалися ризику. Це душевний спокій, який цінують їх клієнти. У міру того як мережі операторів зв’язку починають перехід на 5G, ми очікуємо, що кіберзагрози будуть виникати все частіше та ставати складніше. Рішення Allot в галузі кібербезпеки готові до сьогоднішніх викликів та загроз, які принесе з собою впровадження 5G», - сказала д-р Яель Вілья, старший віце-президент з кібербезпеки Allot.