Агентство буде використовувати рішення Allot для управління величезним обсягом трафіку з декількох центрів обробки даних.

Провідний світовий постачальник інноваційних рішень мережевої аналітики та безпеки як послуги (SECaaS) для постачальників послуг зв'язку (CSP) і підприємств оголосив, що урядове агентство Північної Америки вибрало платформу Allot Traffic Intelligence Platform для загальнодержавного розгортання.

Державний замовник з сотнями тисяч кінцевих користувачів знаходиться в процесі цифровізації інфраструктури свого центру обробки даних. Він працює над консолідацією своїх центрів обробки даних в кілька регіональних ядер, які управляються централізовано, при цьому кожен центр обробки даних повинен масштабироваться до пропускної спроможності                  понад 100 Гбіт/с.

Агентству було необхідне рішення для аналізу трафіку, яке може впоратися з величезним навантаженням, забезпечити повну видимість мережі та точний контроль додатків, щоб забезпечити відмінну якість взаємодії (QoE) для своїх користувачів.

Платформа Allot Traffic Intelligence Platform забезпечує консолідовану видимість мережі, щоб мережеві інженери та групи мережевої безпеки могли точно і швидко діяти  для забезпечення IT-операцій, мережевих сервісів та QoE для додатків.

Платформа являє собою централізовано кероване рішення, яке можна масштабувати для забезпечення видимості набагато більшого обсягу трафіку, ніж у конкуруючих рішень. Вона надає розширену аналітику з інтуїтивно зрозумілими графічними панелями моніторингу та звітами в режимі реального часу. Також забезпечує кращу в своєму класі обізнаність щодо додатків та управління ними, ідентифікацію додатків та протоколів, QoS та пріоритезацію трафіку.

«Використання наявного у клієнта рішення було припинено тому, що його не можна було масштабувати для задоволення нових вимог. Платформа Allot Traffic Intelligence Platform стала очевидним вибором з точки зору обсягу трафіку, обізнаності про додатки та управління ними, загальної видимості та масштабованості мережі», - сказав Томер Егоз, віце-президент з глобальних корпоративних продажів компанії Allot.