Розповімо детальніше

+380 (44) 359-07-79

Рішення і продукти Allot

Пристрої DPI компанії Allot - сучасне рішення проблем якості, безпеки та швидкості доставки мережевих услуг. Аналіз і контроль трафіку DPI пристроями.

DPI-пристрої виробляють аналіз і контроль трафіку трьома основними способами:

  • Розпізнавання додатків / протоколів / вірусних атак на основі оновлюваних баз сигнатур, які автоматично надаються вендорами-виробниками dpi-пристроїв.
  • За допомогою використання статистичних політик і правил
  • Аналіз активності і поведінки хостів в мережі. Наприклад, якщо з IP-адреси проводиться безліч спроб з'єднань на різні порти одного хоста, це, швидше за, все робота сканера портів, а ось якщо безліч спроб з'єднань здійснюється на різні хости, але на один порт, то це, імовірно, вірус.

Завдяки такому «поведінкового» аналізу пристрої DPI можуть розпізнавати нові протоколи VoIP, P2P і інші. Навіть до виходу відповідної сигнатури.

Для застосування DPI-технології існує два основні варіанти рішень - інтегровані і самостійні пристрої. Не дивлячись на зростання популярності інтегрованих рішень DPI, вони не можуть надати весь спектр сервісів, доступних самостійним пристроям. Найбільш суттєвою особливістю такого самостійного DPI є аналіз трафіку за рахунок збору статистики з розподілом по різних типах, регіонах, додатках і тарифних планів різних абонентів.

Компанії-виробники самостійних DPI-пристроїв воліють використовувати різні поведінкові моделі відповідних протоколів, і, як наслідок, точність аналізу у них теж відрізняється.

Allot один з провідних розробників і виробників на ринку stand-alone DPI рішень, пропонує своїм клієнтам моделі DPI-пристроїв в найширшому ціновому діапазоні в залежності від класу та продуктивності, яка може коливатися від 100 Мбіт/с до 160 Гбіт/с. Корпоративний сегмент рішень передбачає підключення на невисокій швидкості по мідних інтерфейсах типу 10/100/1000, тоді як рішення операторського класу розраховані на підключення великої кількості лінків 1GE і 10GE.

Новини та заходи