Розповімо детальніше

+380 (44) 359-07-79

Рішення і продукти Allot

Пристрої DPI компанії Allot - сучасне рішення проблем якості, безпеки та швидкості доставки мережевих услугАналіз і контроль трафіку DPI устройстваміDPI-пристрої виробляють аналіз і контроль трафіку трьома основними способами:

  • Розпізнавання додатків / протоколів / вірусних атак на основі оновлюваних баз сигнатур, які автоматично надаються вендорами-виробниками dpi-пристроїв.
  • За допомогою використання статистичних політик і правил
  • Аналіз активності і поведінки хостів в мережі. Наприклад, якщо з якогось IP-адреси проводиться безліч спроб з'єднань на різні порти одного хоста, це, швидше за все робота сканера портів, а ось якщо безліч спроб з'єднань здійснюється на різні хости, але на один порт, то це, імовірно, вірус або черв'як.

Завдяки такому «поведінкового» аналізу пристрою DPI можуть розпізнавати нові протоколи VoIP, P2P і т. П. Навіть до виходу відповідної сигнатури.

Для застосування DPI-технології існує два основні варіанти рішень - інтегровані і самостійні пристрої. Не дивлячись на зростання популярності інтегрованих рішень DPI, вони не можуть надати весь спектр сервісів, доступних самостійним пристроїв. Найбільш суттєвою особливістю такого самостійного DPI є аналіз трафіку за рахунок збору статистики з розподілом по різних типах, регіонах, додатків і тарифних планів різних абонентів.

Компанії-виробники самостійних DPI-пристроїв воліють використовувати різні поведінкові моделі відповідних протоколів, і, як наслідок, точність аналізу у них теж відрізняється.

Allot один з провідних розробників і виробників на ринку stand-alone DPI рішень, пропонує своїм клієнтам моделі DPI-пристроїв в найширшому ціновому діапазоні в залежності від класу та продуктивності, яка може коливатися від сотні Мбіт / с до 160 Гбіт / с FDX. Корпоративний сегмент рішень передбачає підключення на невисокій швидкості по мідним інтерфейсів типу 10/100/100, тоді як рішення операторського класу розраховані на підключення великої кількості лінків 1GE і 10GE.

Новини та заходи